IV Amatorski turniej Piłki nożnej Kobiet "Perły Lublin"- zapraszamy!!!

Za nami 4 kolejka Lubelskiej Oficjalnej Ligi Akademickiej Kobiet, której mecze jak co tydzień rozgrywane są w soboty na orliku przy SP nr 29 przy ulicy Wajdeloty 1. Na ostatnią kolejkę tego sezonu musimy jednak poczekać dodatkowy tydzień ponieważ to już w tą sobotę rozegrany zostanie oczekiwany przez wszystkich  IV Amatorski Turniej Piłki Nożnej Kobiet "Perły Lublina". 

 

W tej edycji mamy kilka znaczących zmian. Po pierwsze i najważniejsze turniej jako całe wydarzenie potrwa, aż dwa dni. A oprócz turnieju dostępne będą gry i zabawy zarówno dla zawodniczek jak i widzów. Ponadto naszej imprezie przyznano Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Lublin.

 

Sobota od 9:30 do 20:00

 

Pierwszego dnia w sobotę 6 czerwca rozgrywane będą mecze turniejowe, które jak w poprzedniej edycji będą rozgrywane systemem grupowym.  Zaczynamy o 9.30 na orliku przy ul. Wajdeloty 1, gdzie czekają nas łącznie 24 mecze turniejowe. 

 

W turnieju weźmie udział 10 zespołów w tym kilka spoza Lubelszczyzny:

 

 1. Perły (Lublin)
 2. Perełki (Lublin)
 3. Iskry (Lublin)
 4. Poliiskierki (Lublin)
 5. Brave Heart (Janów Lubelski)
 6. Wilczyce (Wilków)
 7. Vodka Skład (Rzeszów)
 8. Chrząszczyki (Warszawa)
 9. Gotowe Na Wszystkie (Łódź)
 10. Fiero! (Łódź)

 

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy liczące po 5 drużyn. Po rozegraniu serii meczów w poszczególnych grupach systemem każdy z każdym, zostaną wyłonione po dwa najwyżej uplasowane zespoły z każdej grupy.

Te cztery najlepsze drużyny zmierzą się w półfinałach, w których wyłonione zostaną finalistki turnieju. 

 

Mecz finałowy wieńczący turniejową rywalizację otworzy worek atrakcji, przygotowanych w ramach gigantycznego wydarzenia Lubelskiej Nocy Kultury, które opanują centrum Lublina w nocy z 6 na 7 czerwca. Więcej o Lubelskiej Nocy Kultury znajdziecie na stronie http://nockultury.pl/.

 


Za dużo jak na jeden dzień? Turniej trwa ponad 10 godzin ale nie martwcie się. Zapewniamy wodę dla zawodniczek, a na miejscu udostępniony będzie catering, gdzie dzięki współpracy z garmażerką Gucio będzie można w dobrej cenie zjeść obiad. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.

 

Niedziela od 10:00 do 16:00

 

Niedziela to dzień atrakcji dodatkowych, z których głównymi punktami będzie mini turniej Bubble Football i Mecz Przyjaciół Piłki pod hasłem "Razem wygrywamy z rakiem piersi" z wyjątkowymi gośćmi.

 

Bubble Football to doskonała rozrywka dla ludzi w każdym wieku. Dzięki naszej współpracy z Bubble Football Lublin możecie za darmo wypróbować tę jakże ekscytującą i pełną zabawy rozrywkę. Nie wierzycie? Sprawdźcie! 

"Razem wygrywamy z rakiem piersi" to wyjątkowa inicjatywa, która przy pomocy piłki nożnej próbuje zwrócić uwagę społeczeństwa na problem jakim jest profilaktyka i szybkie wykrywanie raka piersi. Ma na celu przypomnienie młodym kobietom o badaniach, ponieważ szybkie wykrycie raka piersi daje większe szanse na jego wyleczenie. W 100% popieramy tą szlachetną akcję i namawiamy was do promocji tego wydarzenia.

 

Oprócz tego zaplanowano szereg konkursów z nagrodami:

 • Mistrzostwa Jedynek,
 • Konkurs Żonglerki,
 • Konkurs Celności,
 • Konkurs Rzutów Karnych/Bramkarski.

 

Dla tych, którym jeszcze starczy sił planujemy także turniej w bardzo ciekawą odmianę piłki - siatkonogę.

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin