Takiego meczu jeszcze nigdzie nie było!

Światowy Dzień Spódnicy co roku jest obchodzony 30 października. Aby uczcić to wybitnie kobiece święto, tego dnia wyjątkowo zagramy w spódnicach. Do zabawy razem z nami włączyły się tenisistki stołowe ekstraklasowego AZS UMCS Optima Lublin.


Spódnica należy do najważniejszych damskich atutów. Dopasowana, skutecznie podkreśli walory i zatuszuje mankamenty figury. Mini, midi, maxi, trapezowe, bombki, plisowane, proste, z koła, z baskinką, kopertowe, ołówkowe, jeansowe, zwiewne, lekkie, klasyczne, wieczorowe... Możliwości jest tak wiele, że umiejętnie dobrana spódnica sprawdzi się w absolutnie każdej sytuacji.


Nie rezygnujmy z tego bogactwa! Skoro spódniczka bezsprzecznie dodaje nam atrakcyjności, nie chowajmy jej na dnie szafy. Nie chcemy na siłę upodabniać się do mężczyzn dlatego udowodnimy, że można być kobiecą nawet na boisku piłkarskim.W realizacji tego celu pomoże nam specjalizująca się w artykułach pończoszniczych firma Gabriella, która jest partnerem wydarzenia i sponsorem nagród dla uczestniczek.Najpiękniejszy mecz w Polsce odbędzie się 30 października na Orliku przy ul. Wajdeloty 1 o godz. 17:00.


Wstęp wolny.

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin